Kuchyně na míru inspirace

Seznam všeho, co je potřeba pro sestavení kuchyně na míru: inspirace, peníze, dostatečný prostor pro realizaci svých či designérových nápadů. Na této stránce vám můžeme pomoci s tím prvním. Nevíte například, jaký materiál si zvolit pro nábytek na míru?

Další potíž může nastat při výběru barev do kuchyně. Tady máte na výběr z nepřeberné škály odstínů. Podívejte se na ty standardně nabízené v mezinárodně používaném vzorníku RAL.

Tip!

Pokud chcete nějaké tipy a rady, jak vybrat barvu do konkrétní místnosti, může vám být nápomocná stránka, která se přímo zabývá tím, jak vymalovat byt. Přikládáme link do sekce jak vymalovat kuchyň.

Kuchyně na míru – inspirace pro konkrétní problémy

Abychom se od univerzálních bytových rad vrátili zpět na pole inspirace pro kuchyně na míru, doporučíme ještě pár stránek, které vás mohou konkrétně nasměrovat při zařizování jednotlivých komponentů, ať už jde o šuplíky, skříňky nebo hotovou realizaci konkrétní kuchyně.

Například se můžete podívat, čím vším se dá obohatit kuchyňská linka. Nevíte, co si počít s rohem kuchyně? Umístěte do něj rohový šuplík na příbory. Jak tato a mnohé jiné vymoženosti vypadají, se můžete podívat na fotogalerii kuchyňských zásuvek.

Nechte se také inspirovat klasickými i moderními kuchyňskými interiéry na YouTube:

Pokud chcete spíše než jednotlivosti vidět komplexní vzhled kuchyně, můžete se nechat inspirovat třeba proměnami v televizních interiérových reality show. Jak dopadla jedna předělávka kuchyně v pořadu „Jak se staví sen“ se lze přesvědčit například v článku portálu iDnes Kuchyň vypadala jako skladiště, nábytek na míru majitelku rozplakal.

A čím se vlastně řídit při výběru kuchyně pro jednotlivé skupiny obyvatelstva jako velká či malá rodina nebo mladý zaměstnaný muž? Inspirace pro kuchyně na míru pro různé skupiny je k nalezení v článku Přizpůsobte si kuchyň na míru, ať už jste žena s nepořádným manželem nebo svobodný ajťák.